Rada Rodziców

W dniu 12.09.2013r. na zebraniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruszkowie z Pania dyrektor Ewą Nowicką została zmodyfikowana dotychczasowa Uchwała, dotycząca kwot składek wpłacanych na Radę Rodziców i tak, wpłaty:

I. STANDARD          10zł na miesiąc/100zł na rok

II. PREMIUM           20zł na miesiąc/200zł na rok

III. V.I.P                     30zł na miesiąc/300zł na rok

Takie same sumy wpłat na pierwsze i kolejne dziecko w szkole. Sami Państwo wybierają, która z opcji jest dla Państwa odpowiednia. Wpłat dokonujecie w sekretariacie szkoły.

KONKURS

Dyrekcja i Rada Rodziców oglasza konkurs na największe wpłaty składek na Radę Rodziców w KLASACH. Zwycieska klasa zdobędzie "Nagrodę Niespodziankę" ufundowana przez Dyrekcję i Radę Rodziców.

Sprawozdanie Rady Rodziców