2019.10.07 Zbiórka na leczenie

Szanowni Państwo. Zwracamy się do Państwa ogromną prośbą o wsparcie finansowe leczenia metodą Car-t cell( w tej chwili jedyną, która dałaby jeszcze szanse przeżycia- NIESTETY BARDZO KOSZTOWNĄ) 23-letniemu Kacprowi. Kacper zmaga się chłoniakiem DLBCL od dłuższego czasu i niestety wszystkie metody walki z chorobą już zawiodły. Otwórzcie więc swoje serca i portfele, pamiętając, że dobro zawsze powraca. Na zbiórkę pieniędzy została wydana zgoda przez Wydział Edukacji w Pruszkowie. Nasi wolontariusze będą zbierali pieniążki do puszki od jutra do końca tygodnia czyli do 11.10.2019r.

Plakat dotyczący akcji znajdą Państwo TUTAJ

Pobierz: