2019.05.15 Młodzieżowa Rada Miasta Pruszkowa

Jesteśmy Młodzieżową Radą Miasta drugiej kadencji, w marcu przejęliśmy pałeczkę od poprzednich radnych. Służymy pomocą Radzie Miasta i prezentujemy pomysł na Pruszków z punktu widzenia młodzieży. Dostajemy wsparcie od Pana Prezydenta, Zastępców Prezydenta, Rady Miasta Pruszkowa oraz Miejskiej Rady Seniorów za co bardzo dziękujemy. Szanują oni nasze zdanie i są ciekawi, czego od władz miasta oczekuje młodzież. Ostatnio przedmiotem naszego działania są Dni Pruszkowa. Mamy nadzieję, że będzie to okazja na zapoznanie się z Państwem i wspólne porozmawianie o roli młodzieży w naszym mieście. Zapraszamy także do polubienia naszej strony na facebooku Młodzieżowa Rada Miasta Pruszkowa, umieszczamy tam posty o podejmowanych przez nas aktualnie działaniach. Do zobaczenia!