2019.04.03 Informacja dotycząca strajku

W związku ze strajkiem nauczycieli - w dniach 08-12.04.2019 r. uprzejmie proszę o indywidualne zabezpieczenie opieki dzieciom.

W sytuacjach naprawdę szczególnych informuję, że świetlica szkolna będzie czynna w godzinach pracy szkoły.

Jednocześnie przypominam, że zgodnie z informacją podaną na zebraniach we wrześniu (zatwierdzoną przez RP, RR i SU) dni 15, 16 i 17 kwietnia, czyli dni egzaminów 8 klas, są wolne od zajęć edukacyjnych. Egzaminy odbędą się.

Szczegółowych informacji będę udzielała Państwu na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji.

Wszyscy liczymy na porozumienie strony rządowej ze związkami zawodowymi.

Ewa Nowicka