2018.09.13 Ubezpieczenie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 września 2018r. Rada Rodziców naszej szkoły zdecydowała o wyborze ubezpieczyciela dla dzieci. Będzie to Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA. Dzieci będą ubezpieczone na 18 000zł. Składka roczna wynosi 40zł.

Jeśli chcą Państwo ubezpieczyć swoje dziecko należy wypełnić deklarację, którą w najbliższych dniach przekażemy uczniom.

Wypełnioną deklarację należy złożyć w sekretariacie szkoły. Wpłat będzie można dokonywać na wskazany numer konta lub w sekretariacie.

Brak wypełnionej deklaracji skutkuje brakiem ubezpieczenia.

Z warunkami ubezpieczenia można się zapoznać poniżej:

oferta

warunki ubezpieczenia